Witamy w Save Lives Now!

Myślą przewodnią działalności Save Lives Now jest sprawianie, by nasz świat był bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich ludzi.

Dlatego opracowujemy nowe, innowacyjne produkty, których zadaniem jest zapewnić Tobie i Twoim bliskim najwyższy poziom ochrony w sytuacjach zagrożenia.

Do wielu wypadków i urazów dochodzi wówczas, gdy jest ciemno, a my nie jesteśmy wystarczająco widoczni. Dodatkowe czynniki to zmęczenie i brak koncentracji, a także prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn w stanie nietrzeźwym. Chcemy to zmienić, dlatego z dumą oferujemy proste, niedrogie rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych. Nie jest to jednak powód ku temu, by osiąść na laurach, albowiem kieruje nami chęć tworzenie kolejnych dobrych produktów, które poprawią statystyki wypadkowe.

Charakter firmy wywodzi się w dużej mierze z moich własnych doświadczeń, gdy jako strażak miałem sposobność pracować w trudnych warunkach i surowym klimacie szwedzkich gór. To tu uświadomiłem sobie, że wielu poważnych wypadków można uniknąć poprzez aktywne zastosowanie odpowiednich środków ostrożności w połączeniu z funkcjonalnymi, przyjaznymi dla użytkownika produktami. Innymi słowy, każdy z nas może zmienić rzeczywistość korzystając z małych, prostych środków. A może zacznij już dziś i sprezentuj swoim bliskim jeden z produktów Flash, Blinky, Awake lub Alco?

Wszystkie nasze produkty łączy fakt, że zostały zaprojektowane z myślą o tym, by nasze codzienne życie było bezpieczniejsze.

/Tommy Tegnander, założyciel Save Lives Now

+46 70 565 60 28
tommy@savelivesnow.com

Niklas Eriksson

Szwecja, Finlandia
+46 70 426 56 02
niklas@savelivesnow.com

Ben O’Donnell

Irlandia
+353 87 6747229
ben@savelivesnow.com

Anikken Hagen

Norwegia
+47 400 856 97
anikken@salgspartner.no

Ken Trenberth

Anglii
+44 7450 844946
ken@carnsmerry.com

Wolna usługa

Włochy

Eduard Masser

Austria, Szwajcaria
+43 664 340 15 63
eduard@savelivesnow.com

Marius Weiss

Niemcy
+49 8122 413230
m.weiss@alpha.de

Sonja Nikolaš

Serbia
+381 65 8787 533
info@soled.rs

Grzegorz Żebrowski

Polska
+48 6666 7 8182
biuro@savelivesnow.pl

Dzenija Luce

Baltikum
+371 29252052
savelivesnowlv@gmail.com

Henrik Wahlstedt

Danii, Islandię, Grenlandii
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com

Kim Keijzer Nieboer

Benelux
+31 6 51533763
kim@toys2bekind.com

Henrik Wahlstedt

Partner i Dyrektor ds. sprzedaży globalnej
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com