Velkommen til oss!

Vi som jobber her, har én interesse og grunntanke: Vi vil bidra til en tryggere og sikrere tilværelse for alle. Derfor har vi bestemt oss for å utvikle nye og nyskapende produkter som skal beskytte deg og dine i hverdagslige risikosituasjoner.

Mange ulykker og personskader oppstår fordi vi er ute i mørket uten å være synlige. Tretthet og svekket konsentrasjon er andre faktorer, i tillegg til kjøring under påvirkning av alkohol. Dette vil vi forandre på, og vi er stolte over å kunne tilby enkle og rimelige løsninger til alle problemområdene. Vi nøyer oss imidlertid ikke med det, for vi drives også av ønsket om å kunne utvikle stadig flere gode produkter som kan forbedre ulykkesstatistikken og redde liv.

Selskapet har i stor grad oppstått med utgangspunkt i mine egne erfaringer som brannmann i de svenske fjellandskapenes karrige omgivelser og utfordrende klima. Her innså jeg tidlig at mange alvorlige ulykkessituasjoner kunne ha vært unngått ved hjelp av forebyggende tiltak og aktive handlinger kombinert med funksjonelle og kundevennlige produkter. Med andre ord: Med små og enkle midler kan hver og en av oss gjøre en innsats. Hvorfor ikke begynne allerede i dag med å gi dine nære og kjære en Flash, Blinky, Awake eller Alco?

Felles for alle produktene våre er at de kan bidra til en tryggere og sikrere hverdag.

/Tommy Tegnander, Save Lives Now

Niklas Eriksson

Sverige
+46 70 426 56 02
niklas@savelivesnow.com

Ben O’Donnell

Irland, Storbritannia
+353 87 6747229
ben@savelivesnow.com

Ismo Karjalainen

Finland
+358 400 400535
ismo@savelivesnow.com

Åpen tjeneste

Italia

Eduard Masser

Østerrike, Sveits
+43 664 340 15 63
eduard@savelivesnow.com

Henrik Wahlstedt

Danmark, Tyskland
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com

Sonja Nikolaš

Serbia
+381 65 8787 533
info@soled.rs

Grzegorz Żebrowski

Polen
+48 6666 7 8182
biuro@savelivesnow.pl

Dzenija Luce

Baltikum
+371 29252052
savelivesnowlv@gmail.com

Henrik Wahlstedt

Partner og global salgssjef
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com

Tommy Tegnander

Grunnlegger
+46 70 565 60 28
tommy@savelivesnow.com