Welkom bij Save Lives Now!

Veel ongevallen en letsel zijn het gevolg van onzichtbaarheid in het donker. Vermoeidheid en concentratieverlies zijn andere factoren, naast het besturen of bedienen van voertuigen onder invloed. Wij willen dit graag veranderen en zijn er dan ook bijzonder trots op om eenvoudige en voordelige oplossingen te kunnen bieden voor alle probleemgebieden. Maar wij gaan nog een stap verder, we blijven daarnaast voortdurend meer producten ontwikkelen om het aantal ongevallen terug te dringen en levens te redden.

De organisatie is voor een groot deel ontstaan door mijn eigen ervaringen als brandweerman in de zware omstandigheden en het uitdagende klimaat van de Zweedse bergen. Hier kwam ik als snel tot de conclusie dat veel ernstige ongevallen voorkomen hadden kunnen door de juiste voorzorgsmaatregelen en het gebruik van functionele en klantvriendelijke producten. Kortom: iedereen kan het verschil maken met kleine en eenvoudige middelen. Waarom begint u daar niet direct mee door uw dierbaren een Flash, Blinky, Awake of Alco te geven?

Al onze producten zijn ontwikkeld om het dagelijks leven veiliger te maken.

/Tommy Tegnander, oprichter van Save Lives Now

+46 70 565 60 28
tommy@savelivesnow.com

Niklas Eriksson

Zweden, Finland
+46 70 426 56 02
niklas@savelivesnow.com

Ben O’Donnell

Ierland
+353 87 6747229
ben@savelivesnow.com

Anikken Hagen

Noorwegen
+47 400 856 97
anikken@salgspartner.no

Vacant service

Italië

Eduard Masser

Oostenrijk, Zwitserland
+43 664 340 15 63
eduard@savelivesnow.com

Marius Weiss

Duitsland
+49 8122 413230
m.weiss@alpha.de

Sonja Nikolaš

Servië
+381 65 8787 533
info@soled.rs

Grzegorz Żebrowski

Polen
+48 6666 7 8182
biuro@savelivesnow.pl

Dzenija Luce

Baltische Staten
+371 29252052
savelivesnowlv@gmail.com

Henrik Wahlstedt

Denemarken, IJsland, Groenland
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com

Kim Keijzer Nieboer

Benelux
+31 6 51533763
kim@toys2bekind.com

Henrik Wahlstedt

Partner & Global Sales Manager
+46 70 316 16 72
henrik@savelivesnow.com